Ředitel pivovaru a starosta poděkovali miss

Starosta města Strakonice Břetislav Hrdlička a ředitel Pivovaru Strakonice 1649, a.s. Dušan Krankus, poděkovali Kristýně Pavlovičové za to, jak reprezentovala Strakonice na celorepublikové soutěži krásy Miss Essens. Půvabná dvacetiletá dívka skončila druhá v konkurenci více než 9000 dívek z celé republiky. Českou republiku a Strakonice bude reprezentovat na celosvětové soutěži Miss Earth 2023, která se bude konat na podzim ve Vietnamu.

Starosta Hrdlička sympatické missce poděkoval a při předání květiny také poznamenal, že Kristýně držel palce celý Odbor přátel Slavie Praha – odbočka Strakonice, z.s. a dokonce s ostatními kolegy ze spolku, který je svého druhu největší v České republice, posílali i hlasy.

Nejenom Slávisti, ale i všichni Sparťani ze Strakonic Vám drželi palce. Jsme moc rádi, že děláte Strakonicím dobré jméno. Pokračujte v tom prosím i nadále,“ uvedl Hrdlička.

Ředitel Krankus zase poukázal, že Kristýna má blíže k pivovaru, než se na první pohled zdá. „Její bratr Daniel přes léto provozuje vodácký kiosek na Otavě v obci Poříčí a je odběratel našeho piva.“ Právě tady mu Kristýna pomáhá čepovat a ráda si tu dá i své oblíbené pivo, kterým je polotmavý Klostermann. Pivovar Strakonice  rovněž předal Kristýně dárky ze svého pivního portfolia piv a propagačních předmětů.

Kristýna nyní studuje druhým rokem ekonomii na vysoké škole v Českých Budějovicích, ale do Strakonic se ráda vrací a díky své rodině, je s městem u Otavy pevně spjatá. „Když přijedu, tak ráda navštívím mamku v práci. Jdeme na procházku. Nejradši ale jezdím za babičkou a dědou do jedné vesničky za Strakonice, vezmu si holínky a jdu na procházku do lesa se psem. Ráda také cvičím a běhám,“ uvedla.

  Zaslat.cz