Moderní pojetí skotské whisky

Na trh přichází nová patnáctiletá blended whisky Chivas XV, která svojí specifickou výrobou a propojením tradice s inovací vystupuje ze zažitých konvencí v kategorii skotských whisky. Svůj vytříbený charakter získává dozráváním v nejvíce ceněných sudech po výběrových koňacích z francouzské oblasti Grande Champagne. Výsledný patnáctiletý blend s hřejivým jantarovým nádechem oplývá v chuti bohatými tóny rozinek a jemnou příchutí skořice. Každý doušek této unikátní a slavnostní skotské, jež učiní každý okamžik v její společnosti nezapomenutelným, bezesporu stojí za 15 let čekání. Kombinování kvalitních složek vede k lepšímu výsledku. Platí to v životě i u skotské whisky.

Značka Chivas Regal navazuje na svoji tradici i mnohaletou expertízu v míchání whisky. Ve svém novém blendu Chivas XV kombinuje nejlepší 15leté sladové a obilné whisky. Ty následně nechává zrát ve vybraných sudech z francouzského dubu po koňacích Grande Champagne, proslulých pro svoji mimořádnou kvalitu. Tento inovativní blend je díky propojení vysoce prestižních spiritů whisky a koňaku novou interpretací klasického stylu značky Chivas. Ocení ho zejména ti, kdo hledají nové způsoby, jak si užít svoji oblíbenou whisky. Ale potěší i ty, kteří chtějí experimentovat s novými chutěmi a vyzkoušet si nové styly servírování. Chivas XV je moderním pojetím skotské, která doprovází ty nejvzácnější okamžiky života a zanechává pocit nezapomenutelného zážitku, který přetrvává ještě dlouho poté.

Láhev Chivas XV zaobleného tvaru, který je pro značku typický, je k dostání v originálním zlatém provedení. To na sebe strhává veškerou pozornost a přímo vyzývá k oslavám a večírkům. Římská číslice XV na zlaté etiketě je odkazem nejen k délce zrání, ale také k tradiční klasifikaci koňaků. Whisky Chivas XV je ve vůni bohatá a sladká, s koncentrovanými tóny dušených červených jablek, domácí pomerančové marmelády, medu, skořice a šťavnatých rozinek. Neuvěřitelně jemná a ovocná chuť v sobě nese nádech pošírovaných hrušek promíchaných s máslovými karamelem s příjemnou sametovou texturou. Zakulacený závěr doznívá v jemných vanilkových notách.

  Zaslat.cz