Bohemian gin pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel

Bohemian Gin je zcela jedinečná novinka na českém trhu z dílny Martina Žufánka. Tento gin je inspirován českou loukou a svou delikátní chutí vám zajistí nevšední zážitek, který vám dovolí užít si naplno přítomný okamžik. Chutná jako česká louka a voní jako letní les, zcela vás pohltí a každý doušek vás přenese do bohémských luhů a hájů.

Není snad nikdo, komu by barevná motýlí křídla nepřipadala fascinující. Na každé lahvi Bohemian Ginu můžete nyní najít jednoho z 16 motýlků, kteří ji zdobí, a vnášejí tak do každé duše trochu léta. Vedle několika druhů baboček se tu usadil i krásně modrý modrásek jehlicový, zcela okouzlující ohniváček celíkový nebo dokonalý perleťovec stříbropásek.

Bohemian Gin se letos v létě spojil s neziskovou pacientskou organizací Debra Česká republika, aby pomohl usnadnit život lidem s nemocí motýlích křídel. Pokud jste si zakoupili jednu z číslovaných lahví Bohemian ginu, i vy jste pomohli a přispěli. Společnost Premier Wines & Spirits nyní daruje nadaci 133 500 Kč z prodeje tohoto originálního českého destilátu.

Nemoc motýlích křídel

Takzvaná nemoc motýlích křídel je dědičné onemocnění, které člověka provází již od narození. Způsobuje puchýře na kůži, která je velmi citlivá a jemná a nemocní jsou tak vystaveni neustálé bolesti. Nezisková pacientská organizace Debra ČR se snaží těmto lidem usnadnit život a společnost Premier Wines & Spirits skrze prodej limitované edice Bohemian ginu se jí rozhodla v její práci pomoci.

Distributor Bohemian Ginu představil speciální číslovanou edici, při jejíž koupi nejenže obdržíte bohémský gin, navíc ale také přispějete na pomoc právě neziskové pacientské organizaci Debra. Tím pomáháte lidem, které postihla tato vzácná nemoc. Ti tak mohou nadále využívat poradenství a podpory této pacientské organizace. Speciální limitovaná edice Bohemian gin je v prodeji za 1495 Kč, z nichž 500 Kč jde na podporu Debry. Jedná se tedy o jednoduchý způsob příspěvku, neboť nikde nemusíte vyplňovat žádné formuláře.

Zdraví máme jen jedno a patříme mezi šťastné jedince, pokud nás v tomto směru nic netrápí. Každý takové štěstí bohužel nemá. Nyní máme možnost spojit příjemné s užitečným a pomoci vážně nemocným lidem, aby se jim dařilo o něco lépe.

  Zaslat.cz